Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Günümüzde, birinci basamak sağlık hizmet sağlayıcısı olarak bizler serbest eczanelerimizde iki temel fonksiyonu kusursuz olarak yerine getirmek zorunluluğundayız;

Kavramsal ve etik olarak birbirine taban tabana ters algılanan bu iki fonksiyonun, beraber, doğru ve bilimsel kurallar çerçevesinde uygulandığında birbirini besleyen iki unsur olarak çalıştığını, işletmelerin daha iyi hizmeti, daha karlı ve kaliteli şekilde vermesini sağladığını biliyoruz.

2 - 5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz, “PharmaClass 2019” bu düşünceler çerçevesinde sizler için, içinizden meslektaşlarımızın katkılarıyla oluşturuldu.

“Uzmanından Eczane” sloganıyla planladığımız programımız, sizlere eczanenizde karşılaşabileceğiniz ve kullanabileceğiniz;

Beraberliğimizde birbirimizi daha yakından tanıyıp tecrübelerimizi paylaşabileceğimiz ve eğleneceğimiz sosyal programlar da içerikte unutulmadı.

Umarım bizlerin hazırlarken birbirimizden çok şey öğrendiğimiz ve yararlandığımız organizasyonumuza katılır, ihtiyaç duyduğunuz çözümleri ve bilgileri elde eder, tecrübelerinizi bizimle paylaşırsınız.

Umudumuz öğreneceklerimizin ve paylaştıklarımızın mesleki birlikteliğimizi kuvvetlendirmesi.

2-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Kapadokya’da görüşmek dileğiyle,

Danışma Kurulu Adına
Prof. Dr. Barkın Berk